Tihendid ja tooted

Tihendid vundamendist katuseni!

Tihendeid igale tööstus- ja ehitusprofile. Tihendite, tihenduslintide tootmine. Kummitooted ja vahtteibid.Tihenduslint, iseliimuvad tihenduslindid, profiiltihendid, aknatihendid ja uksetihendid, katusetihendid, karkassitihend, karkassitihendid, paisuvad, isepaisuv tihend jpm.

Enamusest eelmainitud materjalidest on lisaks standardmõõtu toodetele võimalik valmistada tihenduslinte vastavalt kliendi soovitud tellimismõõtudele(laiusele). Et sõltuvalt erinevatest füüsikalistest ja mehaanilistest omadustest on materjalide kasutusvaldkond väga lai, siis võib samal otstarbel kasutada erinevaid materjale sõltuvalt spetsiifilisest vajadusest, sobivusest või kliendi võimalustest. Materjalide iseloomustamiseks äratoodud omaduste ja vastupidavusnäitajate keskmised väärtused on saavutatud ja mõõdetud teatud meetoditel ja  keskmistes keskkonnaoludes ja on seetõttu informatiivse loomuga.

Tihendite ja tihenduslintide sobivuse teatud eesmärgil kasutamiseks otsustab tarbija ise, sest toodete kasutamist ja toimet mõjutavad mitmed lähtematerjali tootjast ja Fixus Trade OÜ-st sõltumatud tegurid, sealhulgas paigaldamise ja kasutamise tingimused, ekspluatatsiooni ajaline pikkus ja keskkonnatingimused, millised on teada ja kontrollitavad vaid kasutaja poolt.Vajadustele vastava parima sobiva toote kasuks otsustamisel on kindlasti abiks ka toodete põhiliste kasutusvaldkondade kirjeldused, mis aga ei välista nende kasutamist ka muul, kasutajale sobival otstarbel ja kohas.

FIXUS TRADE OÜ on 2009. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille omanikel ja töötajatel on tänaseks väga pikaajaline erialane kogemus. Ettevõtte põhitegevusalaks on tihendus- ja isolatsioonimaterjalide töötlemine, sealhulgas erinevatest elastsetest rull-lehtmaterjalidest tihendite ja tihenduslintide tootmine ning hulgimüük. Meie toodete lähtematerjalid pärinevad kõik Lääne-Euroopa oma ala juhtivatelt tehastelt- see on ühtlasi ka meie toodangu kõrge kvaliteedi garantiiks. Oleme ainus sellise tegevusprofiiliga ettevõte Eestis ja meie kliendid on juba harjunud firma operatiivse tegutsemise, väga kiirete tarnete ja kõigi pakutavate toodete kõrge kvaliteediga.

Sest tihendeid ja kummitooteid valmistame me “rätsepatööna”, s.t kõiki laosolevaid tihendimaterjale saab klient tellida endale vajalikus mõõdus!