Lisainfo

Tootekood ja värvus

FIX-PM (must-antrasiithall), FIX-PV (valge)

Paksus

2 mm, 3 mm, 4 mm, 6 mm

Laius

TELLITAV

Kogus

TELLITAV

Polüeteenist iseliimuvad karkassitihendid

Konstruktsiooni- ja karkassitihendid. Karkassi tihend, karkassi tihenduslint. Fassaadi tihendid, soklitihendid, soklitihend, iseliimuvad tihenduslindid, vuugitihend, vuugilint.

Polüeteenist iseliimuvad karkassitihendid: Kergvaheseinte (kipsplaadist) ja erinevate muude ehitustarindite vaheliste ühenduste tihendamiseks ja heliisolatsiooni tihendiks. Muuhulgas fassaadi plaatmaterjalide ja puidust või metallist karkassi vaheliseks isolatsiooniks k.a soklites ja sandwich paneelide paigaldusel, samuti kergemateks klaasimistöödeks. Elastne, ühelt poolt kleepuv, veetihe, suletud pooridega polüeteenriba, hea nakkuvusega ja lihtsalt paigaldatav.

Materjal: elastne umbpoorne polüetüleen vahtplast, altpoolt kaetud väga hea nakkega sünteetilise kummiliimiga (hot-melt), pealtpoolt kaitsva, mitte-eemalduva silikoonfooliumiga, veetihe, lahustivaba, vastupidav nõrkadele kemikaalidele;

Värvus: must (antrasiithall) või valge;

Tihedus: ~30 kg/m3; veeimavus < 1%, hästi vastupidav kõrgele õhuniiskusele;

Temperatuuri taluvus: –30°C +80°C; soovituslik paigaldustemp.+5°C +40°C;

Tootelehed:

TDS FIX-PM(PV).pdf

Konstruktsiooni- ja karkassitihendid. Karkassitihend, karkassi tihenduslint. Fassaadi tihendid, soklitihendid, soklitihend, iseliimuvad tihenduslindid, vuugitihend, vuugilint.