Lisainfo

Polüpropüleen harjastihend alumiiniumprofiilis

Polüpropüleen harjastihend alumiiniumprofiilis. Harjastihendid, Stribo work, harjastihend alumiiniumprofiilis, iseliimuvad tihenduslindid, katusetihendid, karkassitihendid, jpm. Harjastihend.

Tuule-, tolmu-, valguse-, suitsu- ja helitakistuse tagamiseks ustes (k.a “karussell”-uksed, lükanduksed ja väravad), akendes, ventilatsioonisüsteemides, samuti torude, voolikute ja juhtmete läbiviikudes ja erinevates töötasapindades (liinitootmises, kus valmiv toode liigub mööda harjastatud töötasapinda ühest tööoperatsioonist teiseni). Suur valik erimõõte ja -profiile annab kasutusele laia ampluaa. Terassüdamikuga polüpropüleen-harjastihend on alumiiniumprofiilis vahetatav. Pehmeid, kapronjalasega harjastihendeid kasutatakse eelkõige erinevates (alumiinium või PVC)aknaprofiilides ja kergemates liugsüsteemides.

Polüpropüleen harjastihend alumiiniumprofiilis. Harjastihendid, Stribo work, harjastihend alumiiniumprofiilis, iseliimuvad tihenduslindid, katusetihendid, karkassitihendid, jpm. Harjastihend. Harjastihendid.