Lisainfo

Tootekood ja värvus

FIX-FORM (helehall, tumehall)

Paksus

3/12 mm, 4/15 mm, 6/25 mm, 8/34 mm

Laius

TELLITAV

Kogus

TELLITAV

Polüuretaanvahust paisuvad iseliimuvad tihendid

Paisuvad tihendid. Isepaisuvad tihendid, paisuv polüuretaantihend, iseliimuvad tihenduslindid, katusetihendid jpm. Paisuv tihend, isepaisuv tihend.

Erinevate ehituskonstruktsioonide liidete tihendamiseks ja isolatsiooniks, muuhulgas akende ja uste avade, fassaadivuukide ja -pragude (betoonelementide vahelised vuugid), eriprofiilsete katusekatete ja konstruktsioonide ning muude ebatasaste ja ebaühtlaste ehituspindade vaheliseks müra-, vibratsiooni-, õhu-, sooja- ja niiskuseisolatsiooniks. Samuti juhtmete läbiviikude tihendamiseks ja palkmajade ehituses nurgakonstruktsioonides ja palkide vahel ning akna- ja ukseavades tihendusvahtude asemel. Paisub paksuses kuni 5 korda, püsivalt elastne, õhutihe, ühelt poolt kleepuv polüuretaantihend.

Materjal: avatud pooridega polüuretaanvaht, immutatud modifitseeritud akrüüldispersiooniga, lisatud tuld tõkestavaid täiteaineid, plastifikaatorivaba, altpoolt kaetud klaaskiudvõrguga tugevdatud liimiteibiga, paisub difusiooni teel, vastupidav UV-kiirgusele, laseb tihendatud vuukidel hingata;

Värvus: hall;

Tihedus: 50/80/120 kg/m3;

Keskmine temp.taluvus: –40°C +100°C, lühiajaline +130°C, soovituslik paigaldustemp.+5°C +30°C;

Tootelehed:

TDS FIX-FORM 80.pdf | TDS FIX-FORM 50_eng | TDS FIX-FORM VS300.pdf

Paisuvad tihendid. Isepaisuvad tihendid, paisuv polüuretaantihend, iseliimuvad tihenduslindid, katusetihendid jpm. Paisuv tihend, isepaisuv tihend.