Lisainfo

Tootekood ja värvus

FIX-SEAL/M (must, helehall), FIX-SEAL/S (must), FIX-SEAL/H (must, helehall)

Paksus

0,8 mm, 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm, 6 mm, 12 mm, 15 mm

Laius

TELLITAV

Kogus

TELLITAV

PVC iseliimuvad karkassitihendid

Konstruktsiooni- ja karkassitihendid. Karkassi tihend, karkassi tihenduslint. Fassaadi tihendid, soklitihendid, soklitihend, iseliimuvad tihenduslindid, vuugitihend, vuugilint.

PVC iseliimuvad karkassitihendid: Mitteavatavate ehituslike konstruktsioonide tihendamiseks (ei talu mehaanilist kulumist), muuhulgas oma pehmuse ja elastsuse tõttu väga sobivad erinevate katuse terasprofiilide pikivuugi ülekatete tihendamiseks veetihedaks, samuti fassaadi plaatmaterjalide ja karkassi vaheliseks tihendamiseks, k.a. sandwich paneelide paigaldamisel ning parimate omadustega kergvaheseinte heliisolatsiooni tihendina (s.t karkassitihendina).

Materjal: elastne, umbpoorne PVC vahtplast, altpoolt kaetud hea nakkega akrüülliimiga, pealtpoolt kaitsva, eemaldatava silikoonpaberiga või polüesterkilega, sõltuvalt tihedusest ja kokkusurutusest kas õhu-, tolmu- või veetihe, vastupidav nõrkadele kemikaalidele, UV- kiirgusele ja niiskusele;

Värvus: must või hall sõltuvalt materjali paksusest ja tüübist;

Tihedus: 90-260 kg/m3; pehme(S), keskmine(M) või kõva(H)

Temperatuuri taluvus: –30°C+70°C, soovituslik paigaldustemp.+10°C + 40°C;

Tootelehed:

TDS FIX-SEAL_M.pdf | TDS FIX-SEAL_S.pdf | TDS-FIX-SEAL_H_eng.pdf

Konstruktsiooni- ja karkassitihendid. Karkassitihend, karkassi tihenduslint. Fassaadi tihendid, soklitihendid, soklitihend, iseliimuvad tihenduslindid, vuugitihend, vuugilint.